logo DWdrums
 
 
 
                    BLACK TI
Tytan uważany jest przez wielu za najwyższej jakości materiał na korpus werbla. Jego unikalna struktura oraz mniej metaliczne brzmienie czyni go bębnem preferowanym przez wielu profesjonalnych oraz studyjnych perkusistów. Cienki korpus, o grubości 1mm. charakteryzuje się zintegrowaną, zagiętą krawędzią korpusu, wykończonego na wysoki połysk. Werbel ten dostępny jest jedynie wraz z osprzętem w kolorze czarnego niklu. Bęben został wyposażony w maszynkę werblową MAG, mocowanie sprężyny typu 3P, 3mm stalowe obręcze „True Hoops”, śruby do obręczy z systemem „True Pitch” oraz naciągi firmy Remo, które występują w standardzie w bębnach DW.

Dostępność: 5.5x14", 6.5x14"

                    ALUMINUM
Werbel ten wykonany jest z aluminium i wyposażony jest w zintegrowany wewnętrzny pierścień wzmacniający.  Bęben charakteryzuje się jasnym atakiem oraz niskim „Heavy-Metalowym” wybrzmieniem. Nie posiada on metalicznych przydźwięków, które możemy spotkać w werblach wyprodukowanych ze stali lub mosiądzu. Korpus werbla pokryty jest chropowatą powłoką, zaś osprzęt jest dostępny w 5 wariantach kolorystycznych. Dodatkowo na życzenie Klienta bęben może zostać wyposażony w obręcze typy „Die Cast” oraz wydłużane lugi.

Dostępność: 4.5x10", 5.5x13", 5.5x14", 6.5x14"

               
BRONZE
Werbel „Bronze” jest jednym z najcięższych werbli oferowanych przez firmę DW. Jest on bardzo głośny oraz posiada bardzo dobrą projekcję. Korpus bębna dostępny jest w jednej wersji kolorystycznej - naturalny brąz, natomiast kolor osprzętu można wybrać spośród 5 dostępnych opcji kolorystycznych. Jako, że werbel ten jest jednym z najgłośniejszych spośród werbli DW, doskonale nadaje się do grania muzyki rockowej oraz metalowej.

Dostępność: 5.5x14", 6.5x14"
 

                 
STEEL
Ten stalowy werbel wyposażony jest w zintegrowany wzmacniający pierścień wewnętrzny, którego zadaniem jest większe skupienie dźwięku. Dodatkowo jest on wyposażony w system Throw-off, sprężynę werblową „True Tone” oraz naciągi firmy Remo. Jako stalowy werbel, jest on głośny, metaliczny, łatwo przebijający się przez inne instrumenty, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas gry na koncertach. Bęben dostępny jest w wersji chromowanej. Osprzęt werbla jest dostępny w 5 wariantach kolorystycznych.
 
Dostępność: 4x14", 5.5x14", 6.5x14"
 

                   KNURLED BLACK NICKEL OVER STEEL
Podobnie jak werbel z wykończeniem chromowanym, werbel ten wyposażony jest w zintegrowany wzmacniający pierścień wewnętrzny, którego zadaniem jest skupienie dźwięku. Bęben został wykończony w kolorze czarnego niklu, co nadaje mu unikatowy wygląd. Co więcej bęben wyposażony jest w system Throw-off, sprężynę werblową „True Tone” oraz naciągi firmy Remo. Jako stalowy werbel, jest on głośny, metaliczny, łatwo przebijający się przez inne instrumenty, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas gry na koncertach.  Osprzęt werbla jest dostępny w 5 wariantach kolorystycznych.

Dostępność: 5.5x14", 6.5x14"

            STAINLESS STEEL
Lekki werbel, którego korpus wykonany jest ze stali nierdzewnej. Dodatkowo bęben wyposażony został w system śrub z zagęszczonym gwintem „True Pitch” oraz obręcze o grubości 3mm platerowane niklem, które również wykonane są ze stali nierdzewnej. Pokryte niklem lugi, system throw-off oraz mocowanie sprężyny ubogacają wygląd werbla.

Dostępność: 4.5x14", 4.5x13", 5.5x14", 5.5x13", 6.5x14", 6.5x13"

 

       VINTAGE STEEL
Korpus tego werbla wykonany został z grubej stali. Brzmienie bębna jest jasne, niezwykle głośne oraz posiada długie wybrzmienie. Werbel dostępny w wykończeniu miedzianym, bądź mosiężnym.

Dostępność: 4x14", 5.5x14", 6.5x14"


 

             BRASS
Werbel wykonany został ze stopu mosiądzu. Jego korpus jest cięższy od pozostałych wykonanych z mosiądzu. Brzmienie bębna jest metaliczne (brassowe), pełne, z dużą ilością średnich i niskich tonów oraz jasnym i czytelnym wybrzmieniem. Bęben dostępny jest w wykończeniu z polerowanego mosiądzu. Osprzęt do werbla dostępny jest w 5 opcjach kolorystycznych.

Dostępność: 4x14", 5.5x14", 6.5x14"
 

          
BLACK NICKEL OVER BRASS
Werbel Black Nickiel Over Brass jest uniwersalnym bębnem, którego korpus wykonany jest z mosiądzu o grubości 1mm i platerowany jest lśniącym czarnym niklem. Bęben doskonale nadaje się zarówno do muzyki rockowej, jak i jazzowej, oferując jasne, krótkie brzmienie z czytelnym metalicznym wybrzmieniem. Osprzęt do werbla dostępny jest w 5 opcjach kolorystycznych.

Dostępność: 5.5x14", 6.5x14"

            
COPPER
Jest to prawdopodobnie najcieplej brzmiący metalowy werbel oferowany przez firmę DW, którego charakterystyka porównywalna jest z charakterystyką brzmienia bębnów wykonanych z drewna. Bęben brzmi dobrze z różnego rodzaju naciągami i jest odpowiedni do wykonywania każdego stylu muzycznego. Werbel oferowany jest z polerowanym wykończeniem, natomiast osprzęt do werbla dostępny jest w 5 opcjach kolorystycznych.

Dostępność: 5.5x14", 6.5x14"
 


stopka 1
 
DW

Strona główna

O nas
Produkty
Nowości
Artyści
Sklepy
Cenniki
Konfigurator
Kontakt
 
 
Produkty:

DW Drums

DW Hardware
PDP Drums
PDP Hardware
Polecane:

Collectors's

Werble DW
Platinium
Jazz
EcoX
Werble PDP
Hardware DW
Hardware PDP
Kitbuilder
Perkusje DW
Perkusje PDP
PDP CONCEPT

 
Dział obsługi klienta: +48 77 453 77 34

Gdzie kupić produkty DW ?

Formularz kontaktowy
Warsztaty
Dołącz do listy kontrahentów

Właścicielem marek DW&PDP jest:
Drum Workshop Inc. 
          
Wyłącznym dystrybutorem DW Inc.
na Polskę jest:
GEWA Polska
 Ul.Strzelecka 44/4
45-525 Opole
+48 77 453 77 34

Kasztelan@gewamusic.com
Mateja@gewamusic.com

W Drum Workshop "The Drummer's Choice" to coś więcej, niż slogan - to fakt. Zapoznaj się z historią Drum Workshop INC.
DW Drums Custom Made kits. Zobacz dostępne wykończenia serii Collector's, Classic, Jazz, Eco-X, Performance

      Poznaj światowych endorserów DW takich jak: AARON SPEARS, NEIL PEART, THOMAS LANG, TERRY BOZZIO, TONY ROYSTER JR, PETER ERSKINE, ALEX ACUNA, JR ROBINSON, NICK MASON, ROGER TAYLOR, PAUL WERTICO, SHEILA E, DAVE GROHL, TICO TORRES, CORA DUNHAM, MICHAL DABROWKA, TOMEK LOSOWSKI i wielu innych. Zobacz sam
.
stopka 2
Copyright © 2024 All rights reserved.