logo DWdrums
 
 
 
                     

EDGE  
Werble z serii Edge zostały wykonane z połączenia w jedną całość dwóch różnych materiałów jakimi są:    metal oraz drewno. Dzięki takiemu połączeniu powstał instrument o niesamowitej wszechstronności. Charakteryzuje się on bardzo czytelnym, przenikliwym i ostrym brzmieniem. Metalowe pierścienie Edgea są dostępne tylko w kolorze chromu lub złota, zaś pozostały osprzęt może być dowolnie mieszany i dopasowywane w zależności od preferencji.

Dostępność: 5x12", 6x12", 7x12", 5x13", 6x13", 7x13", 5x14", 6x14", 7x14"


            
TOP EDGE
Werbel wywodzący się z werbla Edge. Został on stworzony z mosiężnego pierścienia połączonego hybrydowo z korpusem klonowym, wykonanym w konstrukcji korpusu X-shell. Werbel posiada w sobie bardzo dużo mocy, jest głośny i czytelny. Bęben dostępny jest we wszystkich opcjach wykończenia.

Dostępność: 5x13", 6x13", 7x13", 5x14", 6x14", 7x14"


 
                 

MAPLE/MAHOGANY TOP EDGE

Werbel ten został zaprojektowany by zaoferować naszym Klientom ciepłe brzmienie, głośność oraz skupienie dźwięku w jednym bębnie. Wykonany został z 12 warstw klonu i machoniu z technologią VLT – pionowego ułożenia słojów, dzięki czemu bęben ten ma niższe brzmienie, niż inne werble. Werbel wyposażony został w obręcze „True Hoops” o grubości 3mm., system śrub z zagęszczonym gwintem „ True-Pitch”, system Throw-off MAG z systemem potrójnego mocowania sprężyny „3P”, oraz naciągi firmy Remo. Bęben dostępny jest we wszystkich kolorach wykończenia.

Dostępność: 5x13", 6x13", 7x13", 5x14", 6x14", 7x14"
 


                     


ACOUSTIC EQ
Zaprojektowany we współpracy z Randallem Mayem, opatentowany werbel Acoustic EQ jest połączeniem kilku bębnów w jeden. Sekretem jest system wentylacji, który pozwala perkusistom, wybrać dokładną ilość powietrza opuszczającego bęben za pośrednictwem wewnętrznego suwaka. Nie tylko system odpowietrzania EQ, drastycznie wpływa na jakość dźwięku, ale również wrażliwość i szybkość reakcji. Werbel został stworzony w oparciu o korpusy z serii Collectors 10 + 6 i można go zamówić w dowolnym wykończeniu i kolorze osprzętu.

Dostępność: 6x14"

 
 
               
NEIL PEARTS "TIME MACHINE" SNARE
Werbel ten został stworzony dla upamiętnienia najnowszego dzieła Neila Pearta, zestawu perkusyjnego "The Time Machine". Nie jest on sygnowany, a raczej jest kolekcjonerską reprodukcją. Korpusy zostały stworzone w oparciu o technologię VLT zapewnia w celu zapewnienia optymalnego brzmienia i wrażliwości. Dedykowany osprzęt miedziany nadaje mu niepowtarzalny wygląda i charakter. Dostępny tylko przez określony czas.

Dostępność: 6.5x14


              
BALLAD
Werbel Ballad o wymiarach 10x16 to dodatkowy werbel z nogami, zaprojektowany aby dać perkusistom nie tylko delikatne i niskie brzmienie w wolnych balladach ale także mocne i agresywne brzmienie do ciężkich backbeatowych utworów. Został on wykonany z wykorzystaniem technologii VLT. Może być jednym z najbardziej oryginalnych werbli na rynku. Jest one produkowany w każdym, nawet niestandardowym wykończeniu.

Dostępność: 10x16
 
stopka 1
 
DW

Strona główna

O nas
Produkty
Nowości
Artyści
Sklepy
Cenniki
Konfigurator
Kontakt
 
 
Produkty:

DW Drums

DW Hardware
PDP Drums
PDP Hardware
Polecane:

Collectors's

Werble DW
Platinium
Jazz
EcoX
Werble PDP
Hardware DW
Hardware PDP
Kitbuilder
Perkusje DW
Perkusje PDP
PDP CONCEPT

 
Dział obsługi klienta: +48 77 453 77 34

Gdzie kupić produkty DW ?

Formularz kontaktowy
Warsztaty
Dołącz do listy kontrahentów

Właścicielem marek DW&PDP jest:
Drum Workshop Inc. 
          
Wyłącznym dystrybutorem DW Inc.
na Polskę jest:
GEWA Polska
 Ul.Strzelecka 44/4
45-525 Opole
+48 77 453 77 34

Kasztelan@gewamusic.com
Mateja@gewamusic.com

W Drum Workshop "The Drummer's Choice" to coś więcej, niż slogan - to fakt. Zapoznaj się z historią Drum Workshop INC.
DW Drums Custom Made kits. Zobacz dostępne wykończenia serii Collector's, Classic, Jazz, Eco-X, Performance

      Poznaj światowych endorserów DW takich jak: AARON SPEARS, NEIL PEART, THOMAS LANG, TERRY BOZZIO, TONY ROYSTER JR, PETER ERSKINE, ALEX ACUNA, JR ROBINSON, NICK MASON, ROGER TAYLOR, PAUL WERTICO, SHEILA E, DAVE GROHL, TICO TORRES, CORA DUNHAM, MICHAL DABROWKA, TOMEK LOSOWSKI i wielu innych. Zobacz sam
.
stopka 2
Copyright © 2024 All rights reserved.