logo DWdrums
 
 
 

COCTAIL KIT

Zestaw Cocktail z serii Collector`s to połączenie wielu innowacji opatentowanych przez DW, dzięki czemu powstał zestaw idealnie przystosowany do podróżowania. Dzięki zastosowaniu wielu łączeń DogBone, zestaw można dowolnie konfigurować pod własne preferencje. Firma DW oferuje obszerny wybór wykończeń, kolorów bębnów oraz rozmiarów, tak aby można było stworzyć najbardziej niestandardową i przyciągającą wzrok konfigurację. Zestaw ten charakteryzuje się pełnym i bogatym brzmieniem.
                                                      


                          

WOOFER

Stworzony, aby działać jako sub-woofer na perkusji. Ten specjalny bęben jest dostępny w rozmiarach od 18`` do 28`` średnicy i nie posiada pierścieni wewnętrznych przy krawędzi, Mikrofon AKG D112BD jest zainstalowany fabrycznie wewnątrz woofera. Wykorzystano mocowania TB12, które mogą być również zainstalowane na bębnie basowym w celu łatwego montażu.
   
                               

GONG DRUM

Drum Gong jest dużym, pojedynczym bębnem basowym, dzięki któremu można uzyskać bardzo niskie i głębokie brzmienie. Został on opracowany we współpracy DW z cenionym perkusistą Marco Minnemanne`m. Bęben basowy DW zawiera wiele innowacji i kilka opcji montażu w celu lepszego skonfigurowania z zestawem perkusyjnym. Korpus w rozmiarach 21`` lub 23`` został wykonany z 10 warstwowej sklejki klonowej. Jest on dostępny w każdym wykończeniu oferowanym przez DW.
 
                                             

PICCOLO TOMS

Zaprojektowane przez legendarnego perkusistę Terry Bozzio, Piccolo Tomy posiadają 2,5`` głębokości. Zostały wykonane ze stali chromowanej z mniejszymi lugami i standardowym mocowaniem. Piccolo Tomy są dostępne w rozmiarach: 8``, 10`` i 12``, więc są wystarczająco małe, aby zmieścić je w każdej konfiguracji.
    
                                                 

RATA DRUMS

Rata Tomy to pojedyncze, efektowe bębny o 6`` średnicy. Na ogół są wysoko strojone, dzięki czemu można uzyskać z nich bardzo czytelne i głośne brzmienie. Mogą być uporządkowane w różnych głębokościach i można je ustawić w wielu konfiguracjach, aby osiągnąć niemal melodyjne jakości dźwięku. Zostały one wykonane z 8-warstwowej sklejki klonowej. Są one dostępne w każdym wykończeniu oferowanym przez DW.            
 


Więcej opcji na www.dwdrums.com
stopka 1
 
DW

Strona główna

O nas
Produkty
Nowości
Artyści
Sklepy
Cenniki
Konfigurator
Kontakt
 
 
Produkty:

DW Drums

DW Hardware
PDP Drums
PDP Hardware
Polecane:

Collectors's

Werble DW
Platinium
Jazz
EcoX
Werble PDP
Hardware DW
Hardware PDP
Kitbuilder
Perkusje DW
Perkusje PDP
PDP CONCEPT

 
Dział obsługi klienta: +48 77 453 77 34

Gdzie kupić produkty DW ?

Formularz kontaktowy
Warsztaty
Dołącz do listy kontrahentów

Właścicielem marek DW&PDP jest:
Drum Workshop Inc. 
          
Wyłącznym dystrybutorem DW Inc.
na Polskę jest:
GEWA Polska
 Ul.Strzelecka 44/4
45-525 Opole
+48 77 453 77 34

Kasztelan@gewamusic.com
Mateja@gewamusic.com

W Drum Workshop "The Drummer's Choice" to coś więcej, niż slogan - to fakt. Zapoznaj się z historią Drum Workshop INC.
DW Drums Custom Made kits. Zobacz dostępne wykończenia serii Collector's, Classic, Jazz, Eco-X, Performance

      Poznaj światowych endorserów DW takich jak: AARON SPEARS, NEIL PEART, THOMAS LANG, TERRY BOZZIO, TONY ROYSTER JR, PETER ERSKINE, ALEX ACUNA, JR ROBINSON, NICK MASON, ROGER TAYLOR, PAUL WERTICO, SHEILA E, DAVE GROHL, TICO TORRES, CORA DUNHAM, MICHAL DABROWKA, TOMEK LOSOWSKI i wielu innych. Zobacz sam
.
stopka 2
Copyright © 2024 All rights reserved.