logo DWdrums
 
 
 
Test PDP Concept Classic Wood Hoops / MAGAZYN PERKUSISTA
2016-03-04
  Zapraszamy do zapoznania się z testem jaki ukazał się na łamach magazynu "Perksuista"
zobacz więcej>
 
 
 
Test nowej serii stóp DIRECT MDD / MAGAZYN PERKUSISTA
2016-01-04
 Kolejny test nowości wykonany przez Magazyn Perkusista. Zapraszamy do lektury.
zobacz więcej>
 
 
 
DW Design Acrylic
2015-03-04
 Nowy DW DESIGN ACRYLIC - NOWY TEST W MAGAZYNIE PERKUSISTA.
zobacz więcej>
 
 
 
DW Design Frequent Flyer
2015-01-25
  DW DESIGN Frequent Flyer  w Magazynie Perkusista. " Słynny perkusista Peter Erskine zapytał kiedyś: "Co by było, gdyby istniał zestaw bębnów do podróży, ale nie brzmiący jak zestaw do podróży?".
zobacz więcej>
 
 
 
TEST WERBLI PDP - MAGAZYN PERKUSISTA
2014-10-09
 WIELKI TEST WERBLI PDP na łamach miesięcznika "Perkusista" PDSX5514 BMBM Bubinga -Maple PDSX0614 NAWH  - Maple Wood Hoops 
zobacz więcej>
 
 
 
Podwójny test najtańszej serii bębnów DW - DESIGN
2014-02-01
Najmłodsza i najtańsza seria bębnów - Design poddana została wnikliwej i kompleksowej kontroli jakościowej i brzmieniowej dwóch muzycznych portali internetowych: "Beat It" oraz "Info Music". Testy w formie opisowej oraz video.  
zobacz więcej>
 
 
 
Test werbli DW Solid Stave Oak i Performance / Magazyn Perkusista
2013-06-18
DW Solid Stave i Performance Rodzaj sprzętu: Dystrybutor: Ocena: Obecność DW nie powinna nikogo tutaj dziwić, z dwóch względów, Po pierwsze: firma cały czas oferuje coś nowego. Po drugie: nasz dystrybutor nie śpi tylko bombarduje nas sprzętem, a biorąc pod uwagę, że jest to sprzęt bardzo dobry to? dlaczego sobie na nim nie pograć?
zobacz więcej>
 
 
 
Test Zestawu PDP Concept Maple / Magazyn Perkusista
2013-05-25
Zestaw PDP Concept Maple Rodzaj sprzętu: Dystrybutor: Ocena: Z wielką przyjemnością prezentujemy sprzęt dla wszystkich tych, którzy poszukują bębnów tanich. PDP Concept od firmy DW to oferta dla wszystkich, którzy z ok. 3 tys. PLN w kieszeni ruszają zakupić nowe bębny.
zobacz więcej>
 
 
 
Test DW Super Solid Edge / Magazyn Perkusista
2013-05-18
Werbel DW Super Solid Edge Rodzaj sprzętu: Dystrybutor: Ocena: Po raz kolejny na łamach naszej rubryki testów gościmy werbel Drum Workshop. Testowaliśmy już werble Super Solid oraz Edge, a tym razem przyjrzymy się modelowi o wymiarach 13x5, opatrzonemu nazwą Super Solid Edge.
zobacz więcej>
 
 
 
Test DW Collectors Broken Glass / Magazyn Perkusista
2013-05-01
DW Collectors Series Standard Rodzaj sprzętu: Dystrybutor: Ocena: Wiele razy gościliśmy na naszych łamach zestawy amerykańskiej renomowanej firmy. DW ma jednak to do siebie, że bardzo przyjemnie się na nich gra i przez to też - testuje. Sprawdźmy, co przyniesie nam niniejszy Collectors, co możemy na nim zagrać?
zobacz więcej>
 
 
 
Test DW Drums 5002 AD4 / Magazyn Perkusista
2013-04-18
Stopka DW Drums 5002 AD4 Rodzaj sprzętu: Dystrybutor: Ocena: Firma DW Drums odświeżyła swoje słynne stopki 5000. Firma PMI DW Drums Polska dostarczyła nam jeden zestaw w wersji Accelerator. Sprawdźmy jej budowę, a później pograjmy na niej trochę, by zobaczyć, czego możemy się spodziewać za bębnami.
zobacz więcej>
 
 
 
Test DW Time Machine / Magazyn Perkusista
2013-04-01
Werbel DW Time Machine Rodzaj sprzętu: Dystrybutor: Ocena: Dostaliśmy do naszych rąk werbel z zestawu Neila Pearta, niesamowitą Maszynę Czasu! Bębny Neila to wyjątkowy instrument zarówno pod względem brzmieniowym, jak i wyglądu. Podczas zeszłorocznej edycji słynnych targów NAMM Show w Los Angeles, gdzie jak zwykle nasza redakcja zbierała informacje, zestaw Pearta był najczęściej odwiedzanym i fotografowanym instrumentem targów. Nic dziwnego, olbrzymia konstrukcja o steampunkowym wykończeniu wręcz przerażała.
zobacz więcej>
 
 
 
Test PDP M5 / Magazyn Perkusista
2013-03-15
Zestaw bębnów PDP M5 Rodzaj sprzętu: Zestawy Dystrybutor: Ocena: Firma PMI, zajmująca się dystrybucją sprzętu renomowanej firmy DW, uraczyła nas tym razem zestawem bębnów, przeznaczonym dla perkusistów o nieco skromniejszym budżecie. Dobrze jednak wiemy, że w wielu przypadkach, jeżeli coś jest tańsze to wcale nie oznacza, że się do niczego nie nadaje. To potwierdza właśnie marka PDP, która oferuje solidne bębny za przystępną cenę. Obejrzyjmy zatem "Em Piątkę".
zobacz więcej>
 
 
 
Test DW Collectors Twisted Tropical Olive Exotic / Magazyn Perkusista
2013-03-10
DW Collectors Twisted Tropical Olive Rodzaj sprzętu: Zestawy Dystrybutor: Ocena: 6 Często gościmy na naszych łamach fenomenalną firmę DW i za każdym razem prezentujemy Wam coś nowego. Także teraz mamy coś specjalnego prosto z kalifornijskiej fabryki. Dzięki firmie DW Drums Polska dostaliśmy wyjątkowy zestaw.
zobacz więcej>
 
 
 
Test werbli PDP / Magazyn Perkusista
2013-02-18
Werble PDP Rodzaj sprzętu: Werble Dystrybutor: Ocena: 5 Produkty PDP wielokrotnie gościły już na naszych stronach. Wiemy zatem, że ten młodszy brat Drum Workshop, stawia przede wszystkim na profesjonalne rozwiązania w umiarkowanych cenach.
zobacz więcej>
 
 
 
Test DW Vintage Brass Knurled Magazyn Perkusista
2013-01-18
DW Vintage Brass Knurled Rodzaj sprzętu: Werble Dystrybutor: Ocena: 5 Werble DW wielokrotnie gościły na naszych łamach. Osobiście mieliśmy przyjemność drobiazgowo przebadać werbel z klonowym korpusem, jak i hybrydową konstrukcję - połączenie drewna i metalu.
zobacz więcej>
 
 
 
Test DW Performance Magazyn Perkusista
2012-06-05
Zestaw DW Performance Rodzaj sprzętu: Zestawy Dystrybutor: Ocena: 6 Po raz kolejny na łamach naszego magazynu mamy okazję przyjrzeć się zestawowi Drum Workshop. Amerykańska marka, doskonale znana z produktów topowej półki, marzenie niejednego perkusisty, przyzwyczaiła nie tylko do najwyższej jakości, ale - niestety - także do wysokiej ceny oferowanego asortymentu.
zobacz więcej>
 
 
 
DW JAZZ series MAGAZYN PERKUSISTA
2011-09-14
W poprzednim miesiącu mieliśmy przyjemność zaprezentować Wam trzy zestawy firmy DW serii Collectors. Tym razem przedstawiamy DW w odsłonie zdecydowanie jazzowej, wszakże to... DW Jazz.
zobacz więcej>
 
 
 
DW TEST WERBLI - Magazyn Perkusista
2011-07-22
W dzisiejszym teście przyjrzymy się również bliżej instrumentom, często określanym jako "serce zestawu" ze względu na kluczową rolę, jaką pełnią w perkusji. Na warsztat weźmiemy dwa werble z serii Collector’s, w których zastosowano nowatorskie i bardzo śmiałe rozwiązania technologiczne. Pierwszy z nich to Super Solid Shell 14x5,5", którego korpus wykonany jest w całości z jednego kawałka drewna, w tym przypadku z klonu. Drugi natomiast to mniejszy - 12x6 werbel z serii Edge, o hybrydowym połączeniu dwóch, wydawałoby się niemożliwych do połączenia, materiałów - mianowicie klonu i mosiądzu. 
zobacz więcej>
 
 
 
Collectors Test - Magazyn Perkusista
2011-07-22
DW Collectors series TEST Magazyn Perkusista Rodzaj sprzętu: Bębny Dystrybutor: Ocena: 6 Mamy Wam do zaprezentowania dziś nie lada rarytas… Trzy zestawy serii DW Collectors dostarczone przez szaleńców perkusyjnych z firmy PMI czyli firmy, do której należy się zwracać w temacie owych beczek.  
zobacz więcej>
 
 
 
Werble DW Collectors (Knurled) - Magazyn Perkussita
2011-03-03
Testujemy dla Was werble DW Collectors w wersji wykończenia Knurled. Czy są one warte swojej ceny? Odpowiedź brzmi...
zobacz więcej>
 
 
 
Zestaw DW Collector Series - Magazyn Perkusista
2011-03-03
Doczekaliśmy się w naszej redakcji nie lada atrakcji… Firma PMI zdecydowała się na wysłanie do testów bębny nietuzinkowe. Samo obcowanie z DW Collector jest rzeczą bez wątpienia bardzo przyjemną, ale mały dodatek w przypadku niniejszego zestawu  wywołał u nasz szeroki uśmiech…
zobacz więcej>
 
 
 
 
stopka 1
 
DW

Strona główna

O nas
Produkty
Nowości
Artyści
Sklepy
Cenniki
Konfigurator
Kontakt
 
 
Produkty:

DW Drums

DW Hardware
PDP Drums
PDP Hardware
Polecane:

Collectors's

Werble DW
Platinium
Jazz
EcoX
Werble PDP
Hardware DW
Hardware PDP
Kitbuilder
Perkusje DW
Perkusje PDP
PDP CONCEPT

 
Dział obsługi klienta: +48 77 453 77 34

Gdzie kupić produkty DW ?

Formularz kontaktowy
Warsztaty
Dołącz do listy kontrahentów

Właścicielem marek DW&PDP jest:
Drum Workshop Inc. 
          
Wyłącznym dystrybutorem DW Inc.
na Polskę jest:
GEWA Polska
 Ul.Strzelecka 44/4
45-525 Opole
+48 77 453 77 34

Kasztelan@gewamusic.com
Mateja@gewamusic.com

W Drum Workshop "The Drummer's Choice" to coś więcej, niż slogan - to fakt. Zapoznaj się z historią Drum Workshop INC.
DW Drums Custom Made kits. Zobacz dostępne wykończenia serii Collector's, Classic, Jazz, Eco-X, Performance

      Poznaj światowych endorserów DW takich jak: AARON SPEARS, NEIL PEART, THOMAS LANG, TERRY BOZZIO, TONY ROYSTER JR, PETER ERSKINE, ALEX ACUNA, JR ROBINSON, NICK MASON, ROGER TAYLOR, PAUL WERTICO, SHEILA E, DAVE GROHL, TICO TORRES, CORA DUNHAM, MICHAL DABROWKA, TOMEK LOSOWSKI i wielu innych. Zobacz sam
.
stopka 2
Copyright © 2024 All rights reserved.