logo DWdrums
 
 
 

                    
5000 i 5002 - pojedyncza i podwójna stopa perkusyjna

Jest to legendarna linia pedałów do bębna basowego z serii 5000. Posiada szereg udoskonaleń i ulepszeń, takich jak: podwójny łańcuch, łożyskowe zawiasy, sprężynowy wahacz, dwustronny bijak (filc i plastik), metalowa platforma. Te pedały można dostosować do potrzeb każdego gracza. Posiadają liczne rozwiązania opatentowane przez firmę DW. Napęd Accelerator ™ (AD3) oferuje ekscentryczny ruch, który tworzy pośredni związek między przepustnicą a pedałem napędowym, zwiększając prędkości pedału poprzez skrócenie długości uderzenia. Zalecany w sytuacjach, które wymagają szybkości i czułości. Napęd Turbo ™ (TD3) koncentryczne utrzymuje bezpośredni związek między przepustnicą a pedał napędowym, aby zapewnić stałe, silne poczucie spójności.
                                            
 

           
5000 i 5002 ADH - pojedyncza i podwójna stopa perkusyjna 

Częścią pełnej linii pedałów z serii 5000 jest Heelless - rewolucyjna konstrukcja oferująca perkusiście opcję niskiego przekroju. Heelless pozwala na nieskrępowany kołyszący ruch perkusji, dzięki któremu zwiększa się szybkość i sprawia, że bez wysiłku dokonać można podwójnych uderzeń w bęben basowy. Te pedały można dostosować do potrzeb każdego gracza. Posiadają liczne rozwiązania opatentowane przez firmę DW.                                                        

              
5000 ADS - pojedyncza stopa perkusyjna

Identyczny jak pedał 5000, ale z solidną, jednoczęściową podstawą. Pedał bębna basowego 5000ADS posiada napęd Accelerator ™ (AD3), oferujący ekscentryczny ruch, który tworzy pośredni związek między przepustnicą a pedałem napędowym. Zwiększa to prędkość pedału poprzez skrócenie długości uderzenia. Zalecany w sytuacjach, które wymagają szybkości i czułości. Posiada szereg udoskonaleń i ulepszeń, takich jak: podwójny łańcuch, łożyskowe zawiasy, sprężynowy wahacz, dwustronny bijak (filc i plastik), metalowa platforma. Te pedały można dostosować do potrzeb każdego gracza. Posiadają liczne rozwiązania opatentowane przez firmę DW.        
5000S - pojedyncza stopa perkusyjna (Sidekick)

5000S Sidekick jest pedałem uderzającym w górę i jest idealny dla konfiguracji cocktail, lub dodawania nowych brzmień do każdego innego zestawu perkusyjnego. Oferuje standardowe funkcje serii 5000 takie jak: podwójny łańcuch, łożyskowe zawiasy, dwustronny bijak (filc i plastik), metalowa platforma. zawiasy z kulistym łożyskiem Delta.

                                                                    

   
5002L&R - Remote bass Drum Pedals

Pedał ten został stworzony dla perkusistów, którzy wolą przesunięcie pedałów w odniesieniu do ich pozycji bębna. Można wykorzystać ten pedał jako pomocniczy do bębna basowego usytuowanego w dalszej odległości od gracza, gdzie standardowy pedał nie jest w stanie dosięgnąć. Posiadają one przedłużony, precyzyjny, uniwersalny przegub i pojedynczy łańcuch z krzywką Accelerator.

     
5500 Model Hi Hats

Ciężkie hi-haty 5000 oferowane są zarówno w modelach 2-nożnych jak i 3-nożnych. Posiadają one zawias łożyskowy, obrotowe nóżki, kolce antypoślizgowe, metalową platforme.                           

          
5520 Auxiliary Hi Hats
Zaprojektowany specjalnie dla muzyków grających muzykę latynoską. W tym modelu zostały idealnie połączone: statyw pod hi-hat oraz pedał do dzwonka (cowbell). Posiada szereg udoskonaleń i ulepszeń, takich jak: łożyskowe zawiasy, sprężynowy wahacz, dwustronny bijak (filc i plastik), metalowa platforma.


                                                                      

       
5300, 5303 Snare Stands

Statywy pod werbel z serii 5000 charakteryzują się dużą stabilnością i trwałością. Posiadają podwójne nóżki, pojedyncza regulacja wysokości, pamięć wysokości. Dodatkowo statyw 5303 posiada możliwość zamontowania werbli o rozmiarach od 8” do 16”.
 

      

      
5700, 5710 Series Cymbal Stands

Zarówno 5700 jak i 5710 są wykonane z grubych rur, podwójnie wzmocnionych nóżek, podwójnej regulacji wysokości. Zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną stabilność i trwałość.                                                               

   

5100 Round Thrones

Jedno z najpopularniejszych krzeseł z serii 5000. Posiada ono okrągłe siedzisko o średnicy 13", podwójne nóżki, gwintowana rurka regulacji wysokości (odkręcane) oraz klamrę zabezpieczającą.
 

5120 Tractor Style Thrones

Krzesło posiada właściwości i cechy takie jak w modelu 5100. W tym modelu został jednak wykorzystany inny kształt siedziska, w stylu tractor.
stopka 1
 
DW

Strona główna

O nas
Produkty
Nowości
Artyści
Sklepy
Cenniki
Konfigurator
Kontakt
 
 
Produkty:

DW Drums

DW Hardware
PDP Drums
PDP Hardware
Polecane:

Collectors's

Werble DW
Platinium
Jazz
EcoX
Werble PDP
Hardware DW
Hardware PDP
Kitbuilder
Perkusje DW
Perkusje PDP
PDP CONCEPT

 
Dział obsługi klienta: +48 77 453 77 34

Gdzie kupić produkty DW ?

Formularz kontaktowy
Warsztaty
Dołącz do listy kontrahentów

Właścicielem marek DW&PDP jest:
Drum Workshop Inc. 
          
Wyłącznym dystrybutorem DW Inc.
na Polskę jest:
GEWA Polska
 Ul.Strzelecka 44/4
45-525 Opole
+48 77 453 77 34

Kasztelan@gewamusic.com
Mateja@gewamusic.com

W Drum Workshop "The Drummer's Choice" to coś więcej, niż slogan - to fakt. Zapoznaj się z historią Drum Workshop INC.
DW Drums Custom Made kits. Zobacz dostępne wykończenia serii Collector's, Classic, Jazz, Eco-X, Performance

      Poznaj światowych endorserów DW takich jak: AARON SPEARS, NEIL PEART, THOMAS LANG, TERRY BOZZIO, TONY ROYSTER JR, PETER ERSKINE, ALEX ACUNA, JR ROBINSON, NICK MASON, ROGER TAYLOR, PAUL WERTICO, SHEILA E, DAVE GROHL, TICO TORRES, CORA DUNHAM, MICHAL DABROWKA, TOMEK LOSOWSKI i wielu innych. Zobacz sam
.
stopka 2
Copyright © 2024 All rights reserved.