logo DWdrums
 
 

PDP Mainstage - właściwości

 

Idea powstania serii PDP MAINSTAGE by DW, a więc zestawów plasujących się o stopień wyżej od najniższej dostępnej na rynku serii Z5, to chęć zaoferowania klientom bębnów o konstrukcji nieco w stosunku do Z5 ulepszonej, a jednocześnie wzbogaconej o szeroką gamę akcesoriów okołoperkusyjnych wliczonych już w cenę zestawu. A zatem, to budżetowe bębny z kategorii "entry level kit" w wersji maksymalnie rozszerzonej, kompleksowo wyposażające każdego początkującego (bez względu na wiek) perkusistę, oferowane w przystępnej dla (rodziców)/ klienta cenie. :)

Sety serii MainStage wykonane są naprzemiennie z drewna lipowego oraz bukowego o zwiększonej grubości i oferowane w wykończeniu z trwałej okeiny w kolorach: Black Metallic, Bronze Metallic lub Gloss White. Posiadają lugi o owalno-wypukłym kształcie i osprzęt (lugi + obręcze) w kolorze chromu bądź czarnym.  

Dostępne są w bardzo popularnej obecnie konfiguracji  F.A.S.T. z tomami 10x8" i 12x9", floor tomem 16x14", bass drumem 22x18" oraz werblem 14x5'', która pozwala na uzyskanie niższego brzmienia na floortomie i większej zarazem różnicy wysokości brzmienia względem tomów. Centrala czyli bass drum posiada ponadto system pojedynczego mocowania tomów BDM, z regulacją opartą na systemie kulowym, co pozwala na swobodną regulację tomów względem niej.  

W skład każdego setu PDP MainStage wchodzą elementy niezbędne każdemu perkusiście, a więc nie tylko same bębny z osprzętem, ale również: * stopa perkusyjna SP 450, * krzesło perkusyjne, *poduszka do tłumienia bębna basowego oraz * hardware serii 800 (w składzie: statyw prosty pod blachy CS 800, statyw łamany pod blachy CB 800, statyw hi-hat  HH 800 oraz statyw pod werbel SS 800), przy czym zarówno stopa perkusyjna, jak i hardware są nową, znacznie ulepszoną wersją produktów dostępnych w porzedniej wersji MainStage'a.

 


 
stopka 1
 
DW

Strona główna

O nas
Produkty
Nowości
Artyści
Sklepy
Cenniki
Konfigurator
Kontakt
 
 
Produkty:

DW Drums

DW Hardware
PDP Drums
PDP Hardware
Polecane:

Collectors's

Werble DW
Platinium
Jazz
EcoX
Werble PDP
Hardware DW
Hardware PDP
Kitbuilder
Perkusje DW
Perkusje PDP
PDP CONCEPT

 
Dział obsługi klienta: +48 77 453 77 34

Gdzie kupić produkty DW ?

Formularz kontaktowy
Warsztaty
Dołącz do listy kontrahentów

Właścicielem marek DW&PDP jest:
Drum Workshop Inc. 
          
Wyłącznym dystrybutorem DW Inc.
na Polskę jest:
GEWA Polska
 Ul.Strzelecka 44/4
45-525 Opole
+48 77 453 77 34

Kasztelan@gewamusic.com
Mateja@gewamusic.com

W Drum Workshop "The Drummer's Choice" to coś więcej, niż slogan - to fakt. Zapoznaj się z historią Drum Workshop INC.
DW Drums Custom Made kits. Zobacz dostępne wykończenia serii Collector's, Classic, Jazz, Eco-X, Performance

      Poznaj światowych endorserów DW takich jak: AARON SPEARS, NEIL PEART, THOMAS LANG, TERRY BOZZIO, TONY ROYSTER JR, PETER ERSKINE, ALEX ACUNA, JR ROBINSON, NICK MASON, ROGER TAYLOR, PAUL WERTICO, SHEILA E, DAVE GROHL, TICO TORRES, CORA DUNHAM, MICHAL DABROWKA, TOMEK LOSOWSKI i wielu innych. Zobacz sam
.
stopka 2
Copyright © 2024 All rights reserved.